• Vitajte na stránke ZŠ s MŠ vo Vištuku :)
      • Jar pred školou
      • Chodba
      • Naša trieda
      • Jazyková učebňa
      • Chemicko - fyzikálna učebňa
      • Športovo - strelecká miestnosť
      • Knižnica
      • Počítačová učebňa
      • Cvičná kuchyňka
      • ŠKD - I. oddelenie
      • Chodba
      • Zima pred školou
      • Vianočné obdobie
          • MS SR v streľbe

Do fotogalérie bol pridaný nový album MS SR v streľbe.

Žiaci streleckého krúžku našej školy sa 12. apríla zúčastnili Majstrovstiev Slovenskej republiky v streľbe zo vzduchovky žiakov základných škôl a osemročných gymnázií, ktoré sa konali v Detve. Mladší žiaci ( Nicolas Čechovič, Ján Jakub Zachar a Viliam Frohlich) a starší žiaci (Sarah Hajková, Natália Mrvová, Martin Kulifaj). Družstvo starších žiakov sa umiestnilo na peknom 5. mieste. Všetci získali cenné skúsenosti do ďalších súťaží.

• Deň narcisov - 18.4.2024

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine, ktorá sa bude konať 18. apríla 2024. Dobrovoľníci - naši deviataci - budú počas tohto dňa zbierať príspevky a každého obdarujú znakom tejto zbierky - narcisom. Deviataci budú mať hliadku ráno pred školou, počas dňa navštívia triedy a od 11.00 hod. do 12.00 hod. sa budú nachádzať pred školou. Podporme spolu najvzácnejšiu zbierku na pomoc onkologickým pacientom. Ďakujeme.

• Gratulácia!!!

Máme víťazku okresného kola Pytagoriády v kategórii P3!

Gratulujeme ANETKE JENEIOVEJ za 1. miesto a jej skvelý výkon a reprezentáciu našej školy :)

Taktiež gratulujeme aj ďalším dvom úspešným riešiteľom OK Pytagoriády,

ktorými sú Filip Mjartan a Linda Jeneiová.

• Prihlášky spustené!

Vážení rodičia budúcich prváčikov. Prihlášky na zápis do 1. ročníka sú spustené. Nájdete ich v hornej modrej lište "Elektronická prihláška". Viac informácií o zápise a čo všetko si treba priniesť nájdete nižšie pod týmto oznamom :)

•                                                   ĎAKUJEME NAŠIM PARTNEROM!

• Zvonenie

Štvrtok 18. 4. 2024

• Meno školy
        • Základná škola s materskou školou Vištuk
        • Telefón
        • 033 6446 112 - ZŠ
          0903 500 712 - riaditeľka ZŠ
          0911 805 487 - zborovňa ZŠ
          0948 276 940 - ŠKD
          033 6446 113 - MŠ
          0918 901 019 - MŠ
          033 6446 440 - ŠJ
        • Adresa školy
        • Vištuk č. 44, PSČ 900 85
        • IČO
        • DIČ
        • 2021669166
        • Materská škola

• NÁRODNÝ PROJEKT - Podpora pomáhajúcich profesií 3.

Naša škola je zapojená do národného projektu Podpora pomáhajúcich profesií 3. (POP3)